In het Magic Kingdom in Orlando vond donderdagavond 14 april de eerste editie van Disney After Hours plaats — een hard-ticketed event met exclusieve toegang tot het park, drie uur na de reguliere openingstijden. Nu de eerste indrukken via twitter binnenkomen doemt de vraag op: is dit het geld absoluut waard, of heeft Disney toch echt iets teveel gevraagd dit keer?
Het nieuwe event wordt de komende maanden uitgetest op donderdagavonden en op voorhand was er al flink wat kritiek: 150 dollar per persoon voor 3 uur park, is dat niet gewoon te duur?
Nou, bepaal zelf. Schattingen van bezoekers op twitter gaan uit van een bezoeker of 1000, die kunnen kiezen uit een attractie of 25, meet en greets en ook gratis ijs en frisdrank mogen drinken. Hieronder een greep uit de foto’s en filmpjes die vanuit een haast uitgestorven Magic Kingdom zijn verstuurd:
Slow start to the Disney After Hours check-in not much 7:00 pm traffic. #DisneyAfterHours pic.twitter.com/CbwVBeE6CE
— LaughingPlace.com (@laughing_place) April 14, 2016
Credentials for #DisneyAfterHours Event at #MagicKingdom pic.twitter.com/npauS0Ojgv
— Passholder Club (@PassholderClub) April 14, 2016
Free coke products and choice of 6 frozen treats #DisneyAfterHours pic.twitter.com/ujzqZl8EmD
— LaughingPlace.com (@laughing_place) April 15, 2016
#DisneyAfterHours is dead! I mean dead! More cast Members than guests! pic.twitter.com/v1deR4kVLd
— Dr Murphy WeightLoss (@TakeWeightOffMD) April 15, 2016
The line for Mine Train is 10 minutes! Ten minutes!!!!!!! #DisneyAfterHours
— Disney best friends (@bestfriendguide) April 15, 2016
Dumbo was a walk-on, and the only other riders were CMs. #DisneyAfterHours pic.twitter.com/ppRSyGoR6a
— MousePlanet (@MousePlanet) April 15, 2016
Buzz Lightyear Space Ranger Spin empty #DisneyAfterHours pic.twitter.com/NULYBmYLMF
— LaughingPlace.com (@laughing_place) April 15, 2016
Absolutely 0 wait for Cinderella and Rapunzel #DisneyAfterHours pic.twitter.com/NyqiJOO7Ms
— Jeff’s Laughin’ Place ? (@braindud92) April 15, 2016
Here's a look around Tomorrowland right now at the #DisneyAfterHours event: pic.twitter.com/rfboSzvyNi
— Attractions Magazine (@Attractions) April 15, 2016
Noone here..free ice cream, soda, #DisneyAfterHours pic.twitter.com/5YD7dsJmSj
— Bindman Art (@BBindman) April 15, 2016
Zeg het maar: is 150 dollar een mooie prijs voor een zo goed als prive-park-ervaring, of is dit het bewijs dat het prijskaartje gewoon TE fors is? Zou jij een avond After Hours overwegen?
Ontdek meer van D-Tales.nl
Abonneer je om de nieuwste berichten naar je e-mail te laten verzenden.
ik kom er regelmatig, ga nu ook in Juni weer een dag, maar ik vind de “normale” entreeprijs al bizar eigenlijk…
150,- voor 3 uurtjes pret is echt veel en veel te duur.
Tuurlijk, je kunt overal meteen in, maar mijns inziens betaal je ook voor de ervaring, de sfeer (die er volgens mij nu ’s avonds zo goed als niet is) en al het andere wat Magic kingdom zo leuk maakt.
Dus dan heb ik het over de parades , het vuurwerk etc…
Ik betaal liever minder voor een volledige dag MET wachten, dan een godsvermogen voor drie uurtjes zonder wachttijd.
Al moet ik wel zeggen dat dit sympathieker is dan de (schandalig dure) “voordringpassen” van Universal studios….
Zoals je zegt, de ‘drukte’ voegt in een bepaalde mate ook de magie/sfeer toe…
Een kleine wachtrij vind ik niet storend, je leeft dan toch een beetje naar de attractie toe. En toch…zou ik het wel eens zo willen beleven.
Ja dat is waar… een keertje in een verlaten park rondlopen heeft ook wel wat indd… maar dan is het meer om de aparte ervaring dan de exclusiviteit denk ik…
Misschien voor 1x is het mooi om mee te maken, maar als je in je uppie in Buzz Lightyear Space Ranger Spin zit, is toch ook niet alles lijkt mij. En als je er toch al verblijft kies ik eerder voor de EMH, met de zon die net op komt om mooie foto’s te maken.
EMH in MK in de avond zijn vergelijkbaar rustig. Ik koop dan liever een ijsje en colaatje los.