Meer details en beelden onthuld van Rock ’n’ Roller Coaster Starring The Muppets

Elke dag de belangrijkste en meest opvallende Disney-headlines, rond lunchtijd op D-tales.nl! Dit is het nieuws van maandag 18 mei 2026:

Nieuws uit de parken

  • Met de opening van Rock ’n’ Roller Coaster Starring The Muppets zal er ook merchandise te koop zijn in Disney’s Hollywood Studios. Ook is het menu van FØØD by Swedish Chef bekendgemaakt.
  • Het EPCOT International Flower & Garden Festival van 2026 keert terug van 4 maart tot en met 1 juni 2026 en brengt verse smaken, kleurrijke vormsnoei, live entertainment en gezinsvriendelijk plezier naar EPCOT. Het Disney Parks Blog heeft een overzicht van alle activiteiten gepubliceerd.
  • Onlangs vond er een magisch moment plaats in Disneyland toen een groep Star Wars-fans werd uitgenodigd aan boord van de Millennium Falcon om The Mandalorian te ontmoeten. Maar ze hadden geen idee dat het kostuum gedragen werd door niemand minder dan Pedro Pascal. Op deze manier promoot Disney tegelijkertijd de update van Millennium Falcon: Smugglers Run en de bioscooprelease van The Mandalorian and Grogu.
  • Regisseur Jon Favreau, Sigourney Weaver en Lucasfilm co-president Dave Filoni waren ook aanwezig in Galaxy’s Edge om de film te promoten. Ze poseerden voor een foto met The Mandalorian en Grogu.
Beeld: Disney
  • Disneyland Resort betaalde een schikking van 56.250 dollar aan het Californische agentschap dat de luchtvervuiling reguleert, nadat was ontdekt dat de auto’s van Autopia zonder gecertificeerde emissiecontrole reden. Disney gaf aan dat de boete het gevolg was van een administratieve fout die snel werd gecorrigeerd zonder gevolgen voor het milieu.
  • Op 23 mei brengt Disneyland Paris een nieuwe attraction key uit. Deze is gebaseerd op Raiponce Tangled Spin en zal voor 32 euro te koop zijn bij Walt Disney Studios Store. De attraction key heeft een oplage van 2026 exemplaren.
Beeld: Disneyland Paris

Bioscoop en Disney+

  • Tijdens de première van The Mandalorian and Grogu heeft Lucasfilm co-president Dave Filoni gesproken over de toekomst van de franchise. Hij gaf aan dat hij geen vast aantal Star Wars-films en -series per jaar wil beloven, maar dat het bedrijf er bovenal prioriteit aan geeft dat elk verhaal juist is.
  • Sony heeft een featurette online gezet van Spider-Man: Brand New Day. Hierin staan de actie en het stuntwerk centraal. Omdat dit op straat gefilmd is, kwam er veel publiek op af. Hierdoor realiseerde regisseur Destin Daniel Cretton zich hoe belangrijk het personage is voor de fans. Tegelijkertijd verscheen er ook een nieuwe poster.

Overig nieuws

  • Epic Games heeft een trailer uitgebracht voor The Mandalorian and Grogu Watch Party Island en deze toegevoegd aan Fortnite. Het eiland zal vanaf morgen om 16:00 Nederlandse tijd beschikbaar zijn voor spelers. Dan kunnen ze daar ook de eerste tien minuten van The Mandalorian and Grogu bekijken.
  • In augustus lanceert Marvel een gloednieuwe miniserie van vijf nummers getiteld Star Wars: The Fall of Kylo Ren, die verdergaat na de gebeurtenissen van Legacy of Vader. De strip wordt geschreven door Charles Soule en getekend door Will Sliney.

De Daily Disney Roundup wordt elke dag met zorg en plezier samengesteld door Niels van Arkel, Mark Knoop, John van Kampen, Carlo Balk en Ralf Verhoef.

Tot morgen voor een nieuwe Daily Disney Roundup!


Ontdek meer van D-Tales.nl

Abonneer je om de nieuwste berichten naar je e-mail te laten verzenden.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Ontdek meer van D-Tales.nl

Abonneer je nu om meer te lezen en toegang te krijgen tot het volledige archief.

Lees verder