Disney Starlight: Dream The Night Away gaat 20 juli in première

Elke dag de belangrijkste en meest opvallende Disney-headlines, rond lunchtijd op D-tales.nl! Dit is het nieuws van woensdag 28 mei 2025:

Nieuws uit de parken

  • Disney heeft meer details bekend gemaakt van de nieuwe avondparade Disney Starlight: Dream The Night Away in het Magic Kingdom, want de première vindt plaats op 20 juli 2025. De parade is de opvolger van de iconische Main Street Electrical Parade en SpectroMagic parade, met verlichte praalwagens en personages uit Disney en Pixar-films. De Blue Fairy speelt een centrale rol. Ook ter ere van deze nieuwe avondparade hebben Mickey en zijn vrienden een speciale outfit gekregen.
  • Disney heeft de merchandise onthuld voor de Disney Starlight: Dream The Night Away parade in het Magic Kingdom: lichtgevende Mickey-oortjes, een gelimiteerde pin, een interactieve bellenblaasstok en een exclusief T-shirt voor Annual Passholders. Ook is er speciale “Star-Kissed” popcorn met zoete smaken verkrijgbaar.
  • Er is ook een eerste luisterfragment van de nieuwe soundtrack van de nieuwe avondparade Disney Starlight: Dream The Night Away onthuld, met muzikale eerbetonen aan eerdere parades.
  • Ter ere van de opening van Disney Villains: Unfairly Ever After is er nieuwe merchandise verkrijgbaar in Disney’s Hollywood Studios, waaronder een T-shirt, beker, ornament en magneet-set met afbeeldingen van bekende Disney-schurken.
  • Shanghai Disney Resort en SF Group zijn een meerjarige samenwerking aangegaan waarbij SF de officiële bezorg- en logistieke partner wordt. SF verbetert de levering, efficiëntie en duurzaamheid met geavanceerde technologieën en een uitgebreid logistiek netwerk voor gasten en resortoperaties.
  • Disney Storyland Boutique in Downtown Disney is feestelijk vernieuwd met retro decor en merchandise ter ere van Disneyland’s 70e verjaardag, inclusief vlaggen van de originele vijf themalanden, speciale verlichting, muurschilderingen en sfeervolle details zoals lampionnen en versierde etalages.
  • De Savannah Bananas bezoeken vandaag het Disneyland Resort en het Disneyparks Instagram-account heeft bekend gemaakt wat deze doldwaze bananen in het park komen doen.
  • Disney lanceert een promotiecampagne voor Pixar’s film Elio in Tomorrowland, met displays, fotomogelijkheden en gratis stickervellen. Bezoekers kunnen een formulier invullen over hun ruimteavontuur en dit laten stempelen, als onderdeel van de filmervaring.
  • Van 13 t/m 15 juni keert Fiesta Latina terug naar Disney Village met gratis optredens vol samba, bossa nova en Afro-Braziliaanse ritmes. Bezoekers genieten van live muziek, straatshows en DJ-sets in het teken van de Braziliaans-Franse samenwerking in 2025. Een feest vol kleur, ritme en energie!

Bioscoop en Disney+

  • Pixar’s nieuwe film Elio verschijnt op 20 juni in de bioscoop. In de laatste trailer reist Elio per ongeluk naar een intergalactische organisatie, waar hij wordt gezien als leider van de aarde en daardoor bijzondere avonturen beleeft.
  • Ryan Reynolds presenteert Underdogs, een vijfdelige National Geographic-serie over unieke, vaak vergeten dieren. Met humor, muziek van Green Day en een soundtrack van Harry Gregson-Williams belicht de show bizarre gedragingen en verborgen talenten. Te zien vanaf 15 juni.

Overig nieuws

  • De gemeenteraad van Anaheim beslist deze week hoe $15 miljoen van Disney besteed wordt aan betaalbare huisvesting. Het plan omvat woningbouw, leningen voor huizenkopers en hulp aan gezinnen met uitzettingsrisico. Dit is onderdeel van DisneylandForward, waarmee Disney in totaal $30 miljoen toezegt voor woningprojecten.
  • Marvel en DC brengen in september 2025 een zeldzame crossover uit waarin Deadpool en Batman elkaar treffen. Creatieve topnamen werken mee, en in 2026 volgt een nieuw evenement met andere superheldcombinaties.

De Daily Disney Roundup wordt elke dag met zorg en plezier samengesteld door Niels van Arkel, Mark Knoop, John van Kampen, Carlo Balk en Ralf Verhoef.

Tot morgen voor een nieuwe Daily Disney Roundup!


Ontdek meer van D-Tales.nl

Abonneer je om de nieuwste berichten naar je e-mail te laten verzenden.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Ontdek meer van D-Tales.nl

Abonneer je nu om meer te lezen en toegang te krijgen tot het volledige archief.

Lees verder