Elke dag de belangrijkste en meest opvallende Disney-headlines, rond lunchtijd op D-log.nl! Dit is het nieuws van vrijdag 8 februari 2019
- Een kritische kijk op het wel of niet slagen van Galaxy’s Edge door Robert Niles. Interessante artikelen!
- De cabana’s zijn terug… hoewel…soort van… 😉
- Coco zal op Michiels verjaardag (..) zijn opwachting maken in het Mexico paviljoen in EPCOT.
- Hoe gaan de vervolgdelen van Avatar heten, James Cameron doet een duit in het zakje met de mededeling dat de reeds in het geruchtencircuit rondzingende titels inderdaad worden overwogen.
- HipHop komt naar je toe deze zomer in de Walt Disney Studios
Disneyland Paris launches another hard ticket music event: “Hip-Hop Live” with “the best French rap, hip-hop and RnB artists”.
June 7 & 8 8pm-2am at Walt Disney Studios Park. pic.twitter.com/PHpV5KzlOf— ED92 (@ED92live) 7 februari 2019
- En wat dacht je van de activiteiten die ‘parijs’ onderneemt ter promotie van Captain Marvel?
For the #CaptainMarvel release, @MarvelFR is creating “Central Park 90’s” a 90’s pop up bar/restaurant/event space:
– Ground Floor: neon, spice girls, tamagotchi…all 90’s icons
– Floor 1: Captain Marvel memorabilia
– Floor 2: a VHS video club!
Opens Feb 22, 5 Rue du Jour, Paris pic.twitter.com/bny74vO8m0— ED92 (@ED92live) 7 februari 2019
- Nog een klein rondje #verticaalgaan voor het weekend? Komt ie: Tron in het Magic Kingdom, Ratatouille in EPCOT en het nieuwe japanse restaurant in EPCOT gaan lekker!
Ontdek meer van D-Tales.nl
Abonneer je om de nieuwste berichten naar je e-mail te laten verzenden.