Elke dag de belangrijkste en meest opvallende Disney-headlines, rond lunchtijd op D-log.nl! Dit is het nieuws van donderdag 28 februari 2019.
En vandaag een beetje eerder… want hé….Star Wars: Galaxy’s Edge nieuws!!
- Gisteren werden de kostuums onthuld en vandaag is er meer bekend geworden over de Millennium Falcon: Smugglers Run en Star Wars: Rise of the Restistance attracties.
- Maar dat was niet het enige: Check hier alle nieuwe gerechten en dranken van Batuu / Black Spire Outpost.
- En wat dacht je van de volgende details over alle shops en merchandise! Maak kennis met Dok-Ondar’s Den of Antiquities, Savi’s Workshop – Handbuilt Lightsabers, Droid Depot, First Order Cargo en Resistance Supply en de ‘marktkramen’: Toydarian Toymaker (speelgoed/toys), Creature Stall (wordt dit de batuu variant van de banshees?), Black Spire Outfitters (kleding) en The Jewels of Bith (accesoires en kleine merchandise).
- De Play Disney Parks app zal je bovendien in staat stellen om te communiceren met de ‘droids’, geheime boodschappen te onderscheppen (versie 2.,0 van het communicatiekanaal dat je onder andere in Disneyland Paris vindt) en je eigen missies op te zetten.
- <hier geven we je even rust om bij te komen van al het Star Wars: Galaxy’s Edge nieuws>
- <en hier mag je weer rustig ademhalen>
- <en hier moet je je klaarmaken voor het volgende nieuws>
- Mits Disney Fox Sports in Brazilië verkoopt, kan de Fox overname door Disney ook in Brazilie doorgaan.
- In al het Marvel, Star wars en Pixar geweld zou je bijna vergeten dat Disney ook nog Disney Nature releases doet. De volgende in de rij is ‘Penguins‘
- Oproep aan alle schurken: verzamelen aub!… Disney Villains wordt de volgende titel voor het Disney+ platform!
- Nog even over Star Wars: Galaxy’s Edge….
Ontdek meer van D-Tales.nl
Abonneer je om de nieuwste berichten naar je e-mail te laten verzenden.