Elke dag de belangrijkste en meest opvallende Disney-headlines, rond lunchtijd op D-log.nl! Dit is het nieuws van donderdag 23 januari 2020.
- Gisteren kwam ‘ie online, aflevering 177 van D-Tales, waarin we het dit keer veel over Parijs hebben.
- Op Whatsapp en Social Media tierden ze al welig rond, maar nu biedt Disney ze ook officieel aan: iOS stickers voor The Mandalorian. En als je toch aan het kopen bent, kan deze ook wel in je mandje.
- Marvel Fans opgelet, dit kun je verwachten op de Chicago Comic and Entertainment Expo tijdens de Marvel Panels.
- De Disney River Cruises, onderdeel van Adventures by Disney, breiden verder uit in Europa, met nieuwe bestemmingen en routes.
- Dit is de trailer voor Lamp Life, de Disney short die binnenkort op Disney+ in premiere gaat en het verhaal vertelt over Bo Peep, voordat zij haar avonturen in Toy Story ging beleven.
- Kunnen we een hele serie ‘Lake Disney’ shows gaan verwachten in Parijs. De aankondigingsposter lijkt dat te suggereren:
- Over ruim een jaar kunnen we pas genieten van de TRON Lightcycle Run in het Magic Kingdom, maar het is nu al elke dag genieten rondom de bouwplaats! #verticaalgaan. En als we toch bezig zijn…ook het entreegebied van Animal Kingdom wordt onder handen genomen.
- Het is al aan bod gekomen in The Imagineering Story, maar de finale van Rise of the Resistance verdient een eigen achter-de-schermen verhaal! (Spoilers!)
Tot morgen voor een nieuwe Daily Disney Roundup..
Ontdek meer van D-Tales.nl
Abonneer je om de nieuwste berichten naar je e-mail te laten verzenden.



De link van de Chicago comic andere entertainment panel doet het niet.. voor de rest weer een mooie update. Blessings!