Trailer: Laatste seizoen The Bad Batch vanaf 21 februari op Disney+

Elke dag de belangrijkste en meest opvallende Disney-headlines, rond lunchtijd op D-tales.nl! Dit is het nieuws van dinsdag 23 januari 2024.

Nieuws uit de parken

  • Shanghai Disney Resort heeft het eerste concept art voor hun derde hotel uitgebracht. Het hotel werd aangekondigd toen de bouw in september begon. Op het concept art is te zien dat het hotel een  art nouveau stijl krijgt met tuinen.
Concept art: Shanghai Disney Resort
  • In het Walt Disney Studios Park in Parijs is Flying Carpets Over Agrabah uit elkaar gehaald voor een opknapbeurt vergelijkbaar met Orbitron. De attractie zal in het najaar heropenen.
  • Het Disneyland Hotel is bijna klaar voor de feestelijke opening. De Cast Members die in het hotel gaan werken zijn daarom bij elkaar gekomen voor een groepsfoto.
  • Volgens de kalender van Walt Disney World zal Walt Disney Presents binnenkort gaan sluiten voor een opknapbeurt. Die duurt van 12 februari tot en met 2 maart.
  • Ter gelegenheid van National Polka Dot Day gisteren heeft Disney nieuwe lekkernijen met Minnie-thema aangekondigd. Bijvoorbeeld de Minnie Kitchen Sink Sundae.
  • Sinds gisteren is Pirates of the Caribbean toegevoegd aan de Genie+ line-up. Dit is tijdelijk nu Haunted Mansion gesloten is voor een lange opknapbeurt.
  • Disneyland en Disney California Adventure krijgen nieuwe toegangspoortjes. Deze zullen vergelijkbaar zijn met de poortjes die recent geïnstalleerd zijn in Disneyland Paris. Het project gaat in totaal 4.8 miljoen dollar kosten.
  • Het Disneyland Resort heeft nieuwe concept art vrijgegeven voor het uitbreidingsproject voor het Downtown Disney District. Te zien zijn ontwerpen voor Parkside Market, een verzameling van vier uiteenlopende culinaire concepten van Levy Restaurants.

Bioscoop en Disney+

  • Gisteren heeft Lucasfilm de eerste trailer van het laatste seizoen van The Bad Batch online gezet. De Star Wars animatieserie keert op 21 februari terug met drie afleveringen en dan wekelijks steeds een of twee nieuwe afleveringen. De laatste aflevering is op 1 mei te zien.
  • In een bericht op sociale media bedankt Marvel de fans van What If…? seizoen twee. Tegelijkertijd geven ze ook alvast een voorproefje van het derde seizoen van deze animatieserie.
  • De releasedatum van The Marvels op Disney+ is bekend. De Marvel film met Captain Marvel, Monica Rambeau en Ms. Marvel is vanaf 7 februari te streamen.
  • Disney maakte gisteren nóg een releasedatum bekend. De animatieserie Iwájú, een samenwerking met het Pan-Afrikaanse entertainmentbedrijf Kugali, is in onder andere de Verenigde Staten vanaf 28 februari te zien. Helaas moeten we in Nederland wachten tot 3 april.
  • Gillian Anderson is gecast in TRON: Ares, de derde film in de TRON-franchise. Het is niet bekend welke rol gaat spelen. Gillian Anderson kun je kennen van haar rollen in o.a. The X-Files, Sex Education en The Crown.

Overig nieuws

  • De musical Frozen moet in Nederland nog in premiére gaan, maar op het Londense  West End zal deze in september voor het laatst opgevoerd worden. Meer dan 2.8 miljoen bezoekers hebben de voorstelling inmiddels gezien.
  • In een persbericht over hun eigen genomineerden voor de raad van bestuur van The Walt Disney Company heeft investeringsmaatschappij Blackwells Capital een plaagstoot uitgedeeld aan Nelson Peltz en Trian Group, met de mededeling dat zij “geen enkel strategisch idee hebben voorgeste;d dat de aandeelhouders ten goede zou komen.”

De Daily Disney Roundup wordt elke dag met zorg en plezier samengesteld door Niels van Arkel, Mark Knoop, John van Kampen, Jacco van der Aart, Carlo Balk en Ralf Verhoef.

Tot morgen voor een nieuwe Daily Disney Roundup.


Ontdek meer van D-Tales.nl

Abonneer je om de nieuwste berichten naar je e-mail te laten verzenden.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Ontdek meer van D-Tales.nl

Abonneer je nu om meer te lezen en toegang te krijgen tot het volledige archief.

Lees verder